Obložený chlebík je tradičná pochúťka, ktorej história sa začala písať na začiatku 20. storočia v Prahe. Odvtedy si obložený chlebíček získal srdcia mnohých milovníkov lahôdok a stal sa neodmysliteľnou súčasťou rôznych osláv, svadieb či firemných stretnutí a mítingov.

Naša firma sídliaca v Žilinskom kraji sa zaoberá prípravou obložených chlebíčkov, studených mís či očiek na každú príležitosť a radi dodáme občerstvenie aj na vašu oslavu či rodinné stretnutie. Naše lahôdky sú vhodné na rôzne príležitosti – rodinnú oslavu, svadbu či firemný míting a dotvoria každé posedenie. Sú ideálnou voľbou na každú udalosť. Naše chlebíčky lahodia nielen chuťovým pohárikom ale aj oku.

Dávame si záležať na výbere prvotriednych surovín, ktoré vynikajú svojou kvalitou a čerstvosťou. Na výrobu našich chlebíčkov či iných lahôdok používame kvalitné a čerstvé maslo, šunku a salámy prvotriednej kvality, čerstvú zeleniny a ančovičky, či dokonca vlašský šalát. Všetky suroviny vyberáme s najväčšou opatrnosťou, aby ich kombinácia vytvorila vynikajúcu chuť i dojem. Naše pečivo je vždy čerstvé.

Cudzie pre nás nie sú ani špecifické požiadavky zákazníka. Pri výbere pečiva sa náš zákazník nemusí obmedzovať stálou ponukou a konvenciami. Je nám zrejmé, že v dnešnej dobe sa veľmi veľa ľudí stravuje podľa určitých pravidiel či trpí potravinovými alergiami a preto sa snažíme prispôsobiť sa aj týmto zákazníkom. Na základe požiadavky vieme zabezpečiť cereálne či bezlepkové pečivo, ktoré bude vyhovovať aj klientom, ktorý sa stravujú bezlepkovo či už kvôli celiakii alebo alergie na pšenicu. Nezaskočí nás žiadna špeciálna požiadavka. Naše výrobky sú vždy čerstvé a určené pre priamu konzumáciu, pripravujeme ich vždy pre konkrétneho zákazníka.

Každý zákazník je pre nás jedinečný a preto sa mu snažíme vyjsť v ústrety a vytvoriť mu ponuku šitú na mieru, ktorá mu bude absolútne vyhovovať po všetkých stránkach. Ak nemáme konkrétny výrobok, o ktorý má zákazník záujem v ponuke, bez výhrad s ním jeho predpoklady a požiadavky preberieme a pokúsime sa vytvoriť mu ponuku, ktorá bude pre neho zaujímavá a bude mu vyhovovať.

Všetky naše výrobky sa vyznačujú prvotriednymi čerstvými a kvalitnými surovinami, vynikajúcou harmóniou chuti a prepracovaným vzhľadom. Prispôsobujeme sa konkrétnym a individuálnym požiadavkám každého zákazníka a vieme pripraviť občerstvenie pre každú udalosť. Problém pre nás nepredstavuje ani príprava bezlepkového občerstvenia. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať so svojimi požiadavkami a my vám splníme vaše najtajnejšie sny o výborných chlebíčkoch.